Üye Listesi

1-BİRSEN KORKMAZ(Sosyal Bilimler Enstitüsü)

2-ÖMER ÇETİNBEŞ(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

3-OSMAN GÜLENOĞLU(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

4-BÜŞRA ÖZEN(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

5-MİHRİBAN TETİK(Sağlık Yüksekokulu)

6-BİLGE SOYBİR(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

7-ŞEHRİBAN ÇABUK(Sağlık Yüksekokulu)

8-NURAN ŞULE ŞAFAK(Fen - Edebiyat Fakültesi)

9-SEDAT TULUK(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

10-RABİA NUR HAZAR(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

11-MEHMET BULUT(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

12-YUSUF İSLAM ŞERMET(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

13-MERVE AYDEMİR(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

14-ELİF UZUN(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

15-NURGÜL SUPHİYE HASANOĞLU(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

16-AYLİN ER(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

17-ONUR DEMİREL(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

18-MİZGİN KARAKUŞ(İlahiyat Fakültesi)

19-NESLİHAN ŞAHBAZ(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

20-FATMA ÇETKİN(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

21-ERAYCAN ÇEVEN(Veteriner Fakültesi)

22-SERCAN KELEŞ(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

23-RANA CAN(Sağlık Yüksekokulu)

24-BİRCAN ÇİTCİ(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

25-OLÇUN TAŞAR(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

26-DİLEK UÇMA(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

27-MUSTAFA BURAK GÜRE(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

28-FATMA NUR BOZKAN(Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu)

29-GİZEM ÖZTOPRAK(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

30-FATMA ÖZKAHRAMAN(Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu)

31-AŞKIN BİLGİ(Sağlık Yüksekokulu)

32-NAZMİ YAĞIZ EFE(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

33-MUSTAFA TOPALOĞLU(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

34-SUHA COŞKUN(Fen - Edebiyat Fakültesi)

35-AYHAN MERT BİLGİN(Fen - Edebiyat Fakültesi)

36-SEMA NUR ÖZGEN(Ziraat Fakültesi)

37-FURKAN USLU(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

38-KADER DENİZ(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

39-EZGİ DEMİREL(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

40-İSMAİL MURAT ELİTAŞ(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

41-BURAK UZUNOĞLU(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

42-ECEM KARAMAVUŞ(Fen Bilimleri Enstitüsü)

43-NUMAN KÖKAY(Sosyal Bilimler Enstitüsü)

44-KADİR AY(Fen - Edebiyat Fakültesi)

45-MEHMET CAN ŞENTÜRK(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

46-DAVUT AYDIN(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

47-MEHMET ALİ EREN OK(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

48-ARMAN SAK(Ziraat Fakültesi)

49-ZEKİ AÇIKDENİZ(Ziraat Fakültesi)

50-İLKBALNUR GÖKTEKİN(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

51-MUHAMMED ÇAVDAR(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

52-YELİZ TORU(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

53-MEHMET LATİF AYGÜL(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

54-ONAT VARİS(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

55-NAZLICAN İŞLER(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

56-KENAN CANPOLAT(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

57-MİNA YILDIRIM(Ziraat Fakültesi)

58-MAKIMA GULMALIYEVA(Tıp Fakültesi)

59-EZGİ GÜZEL(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

60-ALEYNA ES(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

61-DENİZ ERBAY(Fen - Edebiyat Fakültesi)

62-MEHMET TUNAHAN KÜPELİ(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

63-BUŞRA DENİZ(Fen - Edebiyat Fakültesi)

64-AYSUN SEVİKAYA(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

65-SEÇİL AYAZ(Ziraat Fakültesi)

66-MUHAMMED ENSAR PEKDEMİR(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

67-ARİF ÖKSÜZ(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

68-ATAKAN SEVİN(Fen - Edebiyat Fakültesi)

69-TUNA DOĞAN DALGIÇ(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

70-GÜLBAHAR UÇAR(Sağlık Yüksekokulu)

71-AYŞE NUR ŞAHBAZ(Sağlık Yüksekokulu)

72-BATUHAN AKDENİZ(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

73-ASLIHAN ÖZKAN(Fen - Edebiyat Fakültesi)

74-NAİME ELİF PAŞAOĞLU(Fen - Edebiyat Fakültesi)

75-BÜŞRA AKOĞLU(Ziraat Fakültesi)

76-ZEYNEP YAVUZ(Ziraat Fakültesi)

77-SEDEF TAŞ(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

78-KAAN BEDİR(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

79-SEYFULLAH NUR MEŞE(Sağlık Yüksekokulu)

80-HATİCE HALİFEOĞLU(Ziraat Fakültesi)

81-OZLEM NTOUGKIANTZI(Ziraat Fakültesi)

82-EDA VARLI(Ziraat Fakültesi)

83-LARA BURÇE KAYĞUSUZ(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

84-ASLI ÖNTAŞ(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

85-GÖRKEM AYDOĞDU(Fen - Edebiyat Fakültesi)

86-GÖZDE AYDIN(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

87-ERKAN MOLLA(Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu)

88-AHMET AÇIKEL(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

89-BİLGE İNCE(Fen Bilimleri Enstitüsü)

90-AYTEN DALKIRAN(Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu)

91-AYSU AYGYUN(Sağlık Yüksekokulu)

92-GÖKNUR DEMİR(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

93-ROHAT ÖZBAY(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

94-YASİN SAMET YILDIRIM(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

95-OZAN GÜMÜŞ(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

96-CEREN BADALAK(Fen - Edebiyat Fakültesi)

97-ZÜLAL ŞEVVAL YERDELEN(Sağlık Yüksekokulu)

98-FURKAN FIRAT(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

99-AYGÜL KOCAMIŞ(Sağlık Yüksekokulu)

100-NURSEVİL AÇIKGÖZ(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

101-HASAN YASAK(İlahiyat Fakültesi)

102-ORHAN GÜLEN(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

103-DAMLA DURAK(Ziraat Fakültesi)

104-MEVLÜDE ÇALIŞKAN(Ziraat Fakültesi)

105-CANSEL DABLAN(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

106-AHMET GÖKÇE(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

107-HİCRAN KANDEMİR(Sağlık Yüksekokulu)

108-ZÜMRÜT NUR HOŞGÖR(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

109-HİVDA ÖZÇELEBİDİR(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

110-MUSTAFA ALTUNDAĞ(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

111-SÜLEYMAN KESKİN(Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu)

112-YUSUF UÇAN(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

113-EDANUR DEMİR(Ziraat Fakültesi)

114-GİZEM YILMAZ(Fen - Edebiyat Fakültesi)

115-BEYZA KARAAĞAÇ(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

116-ZUHAL KILIÇ(Fen - Edebiyat Fakültesi)

117-CANISI SAĞLAM(Ziraat Fakültesi)

118-ERTAN BULUT(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

119-DEMİRCAN ÖZ(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

120-HASAN MERT YÜCEL(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

121-ONUR SOKULLU(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

122-FAZİLET KESKİN(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

123-ÇAĞATAY EREN(Ziraat Fakültesi)

124-OSMAN CAN DAL(Fen - Edebiyat Fakültesi)

125-FERİHA KARACA(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

126-SEZER AYDIN(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

127-EMİNE DURAN(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

128-İLKAY YETİM(Sağlık Yüksekokulu)

129-ÖMER ÇAĞRI KILIÇ(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

130-HANDE DİLAN ALP(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

131-KIVANÇ ÖGEL(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

132-ÇAĞLA ELTUTAN(Fen - Edebiyat Fakültesi)

133-DENİZ BULUT(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

134-MEHMET KACAR(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

135-MEHMET GİRAY SIĞIN(Veteriner Fakültesi)

136-MERVE BARUT(Ziraat Fakültesi)

137-GİZEM EDA GÖKAY(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)


Topluluğa Yapılan Toplam Başvuru Sayısı:236